A tegnap telepített két villámtöltő mellett egy harmadik készülék vár még telepítésre, amit szintén Budapesten, a cég központja melletti benzinkúton, az Irinyi József u. 45. szám alatt terveznek felszerelni. A MOL így már két helyszínen fog tudni gyors és kulturált töltést biztosítani az úton lévő villanyautósok számára. Remélhetőleg ennek a két töltőnek a telepítésével egy hálózat alapjai valósulnak most meg. A beruházás megvalósulás pontos időpontja nem ismert, de a töltő már rendelkezésre áll. MOL Irinyi József utcai benzinkútja (forrás: Google Streetview) Villanyautósok Google hírek iratkozz fel! Heti hírlevél iratkozz fel! Kővédő fólia védd az autód!