Az M3-as autópálya legfontosabb pihenője lesz hamarosan Gelejnél, ahol már jelenleg is működnek a Shell Recharge és a TEA. töltői, valamint egy-egy Ionity állomás is épül az autópálya mindkét oldalán. Fotó: Szabolcsi Károly Az olvasónktól, Szabolcsi Károlytól kapott fotók alapján úgy tűnik, hogy az építkezés rövidesen megkezdődik, a földmunkák kimérése megtörtént és olyan beton alapokat is a helyszínre szállítottak, amelyek akár töltőoszlopok vagy azokhoz tartozó kiszolgáló berendezések alapjai is lehetnek. Kelet felé terjeszkedik az Ionity Szűcs Gábor2017 óta aktív villanyautós, a Villanyautósok Közösségének oszlopos tagja, a miskolci találkozók szervezője. Környezettudatos családapaként nem csak az autó üzemanyagát, de a háztartás fogyasztását is igyekszik otthon, a háztetőn (áram) és a kertben (zöldség, gyümölcs) megtermelni. Mert nem mindegy, hogy mit eszünk meg és milyen levegőt szívunk be. Google hírek iratkozz fel! Heti hírlevél iratkozz fel! Kővédő fólia védd az autód!