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
auto

Új töltőkkel készül a MOL a januárban induló car sharing szolgáltatásra

elektromosautó-töltés
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

Sok villanyautóst foglalkoztatott a kérdés az elmúlt napokban, hogy miként fogja vajon tölteni a MOL az alig 2 hét múlva, 2018. január 1-től induló MOL Limo autómegosztó szolgáltatás keretében üzembe állítandó villanyautókat, amikor éjszakánként a város töltőit ellepő GreenGo-kat is csak alig-alig tudják feltölteni az elérhető töltőkön. Az nagyon valószínű, hogy a MOL mint az egyik legnagyobb magyar vállalat nem fog az ELMŰ töltőin potyázni, de nyilván a bárki számára elérhető 1-1 önkormányzati és minisztériumi töltőt sem fogják éjjelente lefoglalni. Ebből az következik, hogy a saját üzemanyagtöltő állomásukra telepített töltőkön terveznek éjjelente 100 autót feltölteni. Jelenleg a MOL két kútján, az Istenhegyi úton és a Kerepesi úton rendelkezik előbbin kettő, utóbbin egyelőre egyetlen villámtöltővel. Ha ezeket egész éjszakára elfoglalják és autónként 20 perccel számolnak, akkor egy 8 órás műszakban az autók kb. háromnegyedét lesznek képesek 90-92%-ra feltölteni. Ezt nyilván a MOL vezetése is kevésnek érezte, ezért a napokban további két budapesti töltőállomáson kezdtek el elektromos autó villámtöltőket telepíteni.

Az egyik helyszín a XI. kerületi Hunyadi út 2. (Budafoki út vége), ahol a MOL kúton már áll a Siemens gyártmányú villámtöltő. Sajnos üzemelni még nem üzemel, mert a kábelt nem sikerült a 20 méterre lévő elosztási ponttól határidőre odavinni, de a folyamatokat közelebbről látók bizakodóak a december végi átadást illetően.

Nagyon pozitív, hogy a másik két töltőállomáshoz hasonlóan ezen a ponton is két töltőnek alakítottak ki helyet, így az igények növekedése esetén egy újabb készülék beállításával tudják majd növelni a töltőpont áteresztőképességét.

Sajnos ezen a helyszínen a töltő nem a fedett területre került, így a környezetszennyező autók tulajdonosaival ellentétben a villanyautósok esőben és hóban lesznek kénytelenek tölteni. Ne legyünk persze telhetetlenek, hiszen nem vagyunk cukorból. A lényeg, hogy lesz végre egy mindenki által használható töltő a 6-os út kivezető szakasza mentén.

A másik helyszín a Könyves Kálmán körút és a Kőbányai út kereszteződésében álló benzinkút, ahol a készülék nem áll, de a kábel látszólag már rendben van (persze nem tudjuk, hogy műszakilag teljesül-e minden feltétel). A kút személyzete rendkívül bizakodó, határozottan állították, hogy a hónap végére ott működő töltő fog állni. Ezen a helyszínen a töltő nem csak hogy fedett helyen, de egy McDonald’s szomszédságában üzemel majd, így a Budapesten átutazók a töltés alatt kényelmesen meg is tudnak majd ebédelni (az út túloldalán egy másik hálózat étterme is megtalálható).

A jelenlegi állás szerint itt egy töltőnek alakítottak ki helyet, de nem kizárt, hogy elő van készítve a második oszlop bekötésének lehetősége is. A többihez hasonlóan ez a töltő is nyilvánosan használható lesz, amikor épp nem egy MOL Limot töltenek rajta.

Pletykák alapján azt is sejteni lehet, hogy a MOL a fentieken túl nem nyilvános helyen is tervez villámtöltőt kialakítani, de hogy az mikorra készülhet el, azt nem lehet tudni.

Antalóczy Tibor

A Villanyautósok.hu alapítója és főszerkesztője, e-mobilitás szakértő. 2014 óta elektromos autó használó, és külső tanácsadóként számtalan hazai elektromobilitási projekt aktív segítője.
Összehasonlítás